AKTUALNOŚCI

Informujemy że w dniu 1 września 2018 roku zwiedzanie Obiektu Alfa nie odbędzie się.

NOC MUZEÓW W OBIEKCIE ALFA

W tym roku Obiekt Alfa znów dołączy do Europejskiej Nocy Muzeów.Tak jak w przypadku normalnych wycieczek konieczna jest rezerwacja przez naszą stronę w zakładce REZERWACJE . Niestety ze względu na duże koszty utrzymania muzeum, które pokrywamy z własnych pieniędzy, nie zdecydowaliśmy się na darmowe wycieczki. Przygotowaliśmy natomiast specjalne bilety zniżkowe w cenie 10 zł. Będzie to zwiedzanie skrócone, bez przewodnika, w asyście naszych wolontariuszy. Ze względu na ograniczenia związane z wejściem na teren wojskowy możemy utworzyć jedynie 3 grupy po 20 osób. Nie jest możliwe zwiedzanie tego dnia Obiektu Alfa przez osoby nie posiadające obywatelstwa polskiego. Wejścia o godzinach 18.00, 19.00, 20.00. Listę zamykamy w piątek o godzinie 14.00. Zapraszamy !

NOC BIOLOGÓW

12 stycznia 2018 roku odbyła się pierwsza Noc Biologów. Akcję wzorowaną na Nocy Muzeów zorganizowały 32 ośrodki naukowe w całej Polsce zapewniając 1277 wydarzeń.  Wojskowy Instytut Higieny i Epidemiologii przygotował między innymi: salon gier dla najmłodszych, warsztaty, stoiska, serię wykładów w tym: “Starzenie się układu odpornościowego”, “Człowieku lecz się sam!”, “Nie tylko czas leczy rany”, “Choroby odkleszczowe – co, jak i dlaczego?”, “Starzenie komórkowe i komórki macierzyste”, “Terapeutyczne zastosowania pasożytów”. Jedną z atrakcji Nocy Biologów było zwiedzanie Obiektu Alfa.

II NOC FORTYFIKACJI

W dniu 24 czerwca odbędzie się druga edycja Nocy Fortyfikacji. Również Obiekt Alfa dołączył do tej ciekawej akcji. Zapisy na zwiedzanie tego dnia obowiązują w takim samym trybie jak w przypadku normalnych wycieczek czyli przez zakładkę REZERWACJE. Więcej szczegółów oraz pozostałe atrakcje Nocy Fortyfikacji na Facebooku : https://web.facebook.com/NocFortyfikacji/

NOC MUZEÓW W OBIEKCIE ALFA

W tym roku po raz pierwszy Obiekt Alfa dołączy do Europejskiej Nocy Muzeów. Tego dnia udostępniamy wnętrza naszego Obiektu za darmo. Będzie to zwiedzanie skrócone, bez przewodnika, w asyście naszych wolontariuszy. Tak jak w przypadku normalnych wycieczek konieczna jest rezerwacja przez naszą stronę w zakładce REZERWACJE . Ze względu na ograniczenia związane z wejściem na teren wojskowy możemy utworzyć jedynie 3 grupy po 20 osób. Nie jest możliwe zwiedzanie tego dnia Obiektu Alfa przez osoby nie posiadające obywatelstwa polskiego. Wejścia o godzinach 18.00, 19.00, 20.00. Listę zamykamy w piątek o godzinie 14.00. Zapraszamy !

NOC FORTYFIKACJI

W sobotę 21 stycznia odbyła się pierwsza edycja akcji Noc Fortyfikacji. Tego dnia możliwe było zwiedzanie wielu na codzień niedostępnych miejsc w Warszawie, jak chociażby schronu pod Hutą Warszawa, podziemi Fortu Legionów czy Fortu Sokolnickiego. Obiekt Alfa również otworzył swoje podwoje, stając się jedną z największych atrakcji tej imprezy.

 

BILETY UPOMINKOWE

Nie masz pomysłu na prezent na urodziny, imieniny, rocznicę, na Walentynki lub na Gwiazdkę? Kup specjalne bilety upominkowe do Obiektu Alfa !
Jak to zrobić ?
1. W zakładce REZERWACJE należy dokonać rezerwacji, obowiązkowo podając dane wszystkich zwiedzających.
2. Wpłacić należność za bilety przez podany w mailu link.
3. Wysłać do nas maila z prośbą o specjalne bilety upominkowe.
4. My przygotujemy imienne, numerowane bilety i wyślemy je na maila w formacie pdf.

STACJA NADAWCZA „SN0ALFA”

W najbliższą sobotę, 17 grudnia 2016 w Obiekcie Alfa nastąpi uruchomienie stacji radiowej o znaku wywoławczym SN0ALFA. Podczas zwiedzania będzie można podejrzeć pracę ekipy radiowej z klubu SP5KAB. Zapraszamy !

 

 

OBIEKT ALFA NA TRIPADVISOR

Informacje o Obiekcie Alfa są już na stronie TripAdvisor, największym na świecie portalu turystycznym !

Zachęcamy do oceniania naszego schronu na tej stronie.

URUCHOMIENIE PŁATNOŚCI ON-LINE

Ruszył system płatności internetowych. Obecnie po zarezerwowaniu biletów na zwiedzanie, każda osoba otrzyma maila z linkiem do strony Przelewy24. Po dokonaniu opłaty rezerwacja zostanie potwierdzona przez administratora. Wdrożenie tego systemu nie obyło się bez zgrzytów. Osoby które dokonały rezerwacji przed aktywowaniem płatności prosimy o ponowną rezerwację. Przepraszamy za utrudnienia.

NOWY SYSTEM ZAKUPU BILETÓW

Pracujemy obecnie nad wdrożeniem systemu płatności internetowych za bilety. Taki system pozwoli uniknąć „martwych dusz” co będzie korzystne zarówno dla nas jak i dla zwiedzających. Rezerwacje na najbliższą sobotę pojawią się po uruchomieniu płatności. Prosimy o cierpliwość.

ZWIEDZANIE OBIEKTU ALFA

Od 1 sierpnia wprowadzamy cykliczne sobotnie wycieczki w Obiekcie Alfa. Zwiedzanie schronu odbywa się w trzech grupach po 15-20 osób, w godz. 13.00, 15.00 i 17.00. Rezerwacje i zapisy dostępne są w zakładce REZERWACJEZapraszamy !

LATO W MIEŚCIE

Już od poniedziałku, 18 lipca 2016 roku rozpoczynamy program zwiedzania Obiektu Alfa skierowany do dzieci i młodzieży uczestniczących w akcji „Lato w mieście”.

Koordynatorów akcji szkolnych zapraszamy do kontaktu w celu rezerwacji terminów. Szczegóły programu: Oferta Lato w Mieście

Dodatkowe informacje dotyczące naszych programów są dostępne w zakładce OFERTA.