Zwiedzanie Obiektu Alfa z przewodnikiem

Czas zwiedzania
13:00 - 14:30

Zapraszamy do zwiedzania wnętrza Obiektu Alfa. Podczas wycieczki z przewodnikiem zapoznacie się Państwo z historią schronu, jego konstrukcją i wyposażeniem. Opowiemy o pracach badawczych jakie miały tu miejsce oraz o tym co odkryto tu w latach 80-tych. Zwiedzanie trwa ok. 90 minut.

UWAGA ! Ze względu na umiejscowienie Obiektu Alfa na terenie wojskowym, wymagane jest podanie imienia, nazwiska oraz numeru dowodu osobistego WSZYSTKICH zgłaszanych gości. Prosimy również o podanie numeru telefonu.

Zbiórka w sobotę o godz. 12.50 przy Biurze Przepustek WIHiE, ul. Kozielska 4 (za przejazdem kolejowym prosto 100 m – Kozielska 2 dla GPS).

Rezerwacja biletów jest jednoznaczna z zapoznaniem się i akceptacją regulaminu Obiektu Alfa : REGULAMIN

UWAGA ! Rezerwacje bez wymaganych danych osobowych oraz nie opłacone w ciągu 12 godzin będą odrzucane !

W przypadku nie otrzymania e-maila z linkiem do płatności, prosimy sprawdzić folder „spam”. Jeśli e-mail nie doszedł, prosimy o kontakt.

Rezerwacje

Rodzaj biletu Cena Ilość miejsc
Bilet normalny 25,00
Bilet ulgowy 20,00

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencję Artystyczną „Retro-Pasje”, z siedzibą w Mławie, ul. Narutowicza 19/4 lok.17, w celu rejestracji i rezerwacji biletów na stronie www.obiektalfa.pl, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926).
Posiadam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.

Akceptuję regulamin Obieku ALFA.