Zwiedzanie Obiektu Alfa z przewodnikiem

Czas zwiedzania
15:00 - 16:30

Zapraszamy do zwiedzania wnętrza Obiektu Alfa. Podczas wycieczki z przewodnikiem zapoznacie się Państwo z historią schronu, jego konstrukcją i wyposażeniem. Opowiemy o pracach badawczych jakie miały tu miejsce oraz o tym co odkryto tu w latach 80-tych. Zwiedzanie trwa ok. 90 minut. Po wycieczce zapraszamy do Kiosku Ruchu z pamiątkami i słodyczami rodem z PRL.

UWAGA ! Ze względu na umiejscowienie Obiektu Alfa na terenie wojskowym, wymagane jest podanie imienia, nazwiska oraz numeru dowodu osobistego WSZYSTKICH zgłaszanych gości. Prosimy również o podanie numeru telefonu. Listę zamykamy w piątek o godz. 14.00.

Zbiórka w sobotę o godz. 14.50 przy Biurze Przepustek WIHiE, ul. Kozielska 4 (za przejazdem kolejowym prosto 100 m – Kozielska 2 dla GPS).

Rezerwacja biletów jest jednoznaczna z zapoznaniem się i akceptacją regulaminu Obiektu Alfa : REGULAMIN

UWAGA ! Rezerwacje bez wymaganych danych osobowych oraz nie opłacone w ciągu 12 godzin (w przeddzień wycieczki do godz.14.00) będą odrzucane !

W przypadku nie otrzymania e-maila z linkiem do płatności, prosimy sprawdzić folder „spam”. Jeśli email nie doszedł, prosimy o kontakt.

Numer opłaconego zamówienia należy mieć ze sobą wydrukowany lub w formie elektronicznej.

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.