AKTUALNOŚCI

NOC FORTYFIKACJI

W sobotę 21 stycznia odbyła się pierwsza edycja akcji Noc Fortyfikacji. Tego dnia możliwe było zwiedzanie wielu na codzień niedostępnych miejsc w Warszawie, jak chociażby schronu pod Hutą Warszawa, podziemi Fortu Legionów czy Fortu Sokolnickiego. Obiekt Alfa również otworzył swoje podwoje, stając się jedną z największych atrakcji tej imprezy.

 

BILETY UPOMINKOWE

Nie masz pomysłu na prezent na urodziny, imieniny, rocznicę, na Walentynki lub na Gwiazdkę? Kup specjalne bilety upominkowe do Obiektu Alfa !
Jak to zrobić ?
1. W zakładce REZERWACJE należy dokonać rezerwacji, obowiązkowo podając dane wszystkich zwiedzających.
2. Wpłacić należność za bilety przez podany w mailu link.
3. Wysłać do nas maila z prośbą o specjalne bilety upominkowe.
4. My przygotujemy imienne, numerowane bilety i wyślemy je na maila w formacie pdf.

STACJA NADAWCZA „SN0ALFA”

W najbliższą sobotę, 17 grudnia 2016 w Obiekcie Alfa nastąpi uruchomienie stacji radiowej o znaku wywoławczym SN0ALFA. Podczas zwiedzania będzie można podejrzeć pracę ekipy radiowej z klubu SP5KAB. Zapraszamy !

 

 

OBIEKT ALFA NA TRIPADVISOR

Informacje o Obiekcie Alfa są już na stronie TripAdvisor, największym na świecie portalu turystycznym !

Zachęcamy do oceniania naszego schronu na tej stronie.

URUCHOMIENIE PŁATNOŚCI ON-LINE

Ruszył system płatności internetowych. Obecnie po zarezerwowaniu biletów na zwiedzanie, każda osoba otrzyma maila z linkiem do strony Przelewy24. Po dokonaniu opłaty rezerwacja zostanie potwierdzona przez administratora. Wdrożenie tego systemu nie obyło się bez zgrzytów. Osoby które dokonały rezerwacji przed aktywowaniem płatności prosimy o ponowną rezerwację. Przepraszamy za utrudnienia.

NOWY SYSTEM ZAKUPU BILETÓW

Pracujemy obecnie nad wdrożeniem systemu płatności internetowych za bilety. Taki system pozwoli uniknąć „martwych dusz” co będzie korzystne zarówno dla nas jak i dla zwiedzających. Rezerwacje na najbliższą sobotę pojawią się po uruchomieniu płatności. Prosimy o cierpliwość.

ZWIEDZANIE OBIEKTU ALFA

Od 1 sierpnia wprowadzamy cykliczne sobotnie wycieczki w Obiekcie Alfa. Zwiedzanie schronu odbywa się w trzech grupach po 15-20 osób, w godz. 13.00, 15.00 i 17.00. Rezerwacje i zapisy dostępne są w zakładce REZERWACJEZapraszamy !

LATO W MIEŚCIE

Już od poniedziałku, 18 lipca 2016 roku rozpoczynamy program zwiedzania Obiektu Alfa skierowany do dzieci i młodzieży uczestniczących w akcji „Lato w mieście”.

Koordynatorów akcji szkolnych zapraszamy do kontaktu w celu rezerwacji terminów. Szczegóły programu: Oferta Lato w Mieście

Dodatkowe informacje dotyczące naszych programów są dostępne w zakładce OFERTA.